logo_21.jpg, 82kB

51.klubová výstava Řepeč
16.5.2009

Rozhodčí : Ildikó Muzslai (H)

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Ready to Go African Gold


Psi třída dorostu
VN1 Hawkeye Leawrey – 14. 11. 08 (Old Smokey des Beldones x Blessed Jane Leawrey) ch. L. Kucková, m. J. Novotná


Psi třída mladých
V1, CAJC, BOB Ready to Go African Gold – 8.3.08 (JCh. Glen Morristones Hope Sweet Love x JCh. Old Golden Gates Lorien of Manico) ch. + m. J. Reslerová

V2 Cute Kid Ever After - 26.2.2008 (Old Smokey des Beldones x Nicolaysen´s Nanu Nana, CZCh, CZJCh) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Mazankiewičová Lenka

V3 Black Dollar Double Scotch - 1.5.2008 (Macho Man Glen Moristones x Blue Xsara Picasso Double Scotch) ch. Peter Muzslai, m. Fialovi Dana a Vladimír

V4 Czech Made Ever After - 26.2.2008 (Old Smokey des Beldones x Nicolaysen´s Nanu Nana, CZCh, CZJCh) ch. Mgr.Petrášková Lenka, m. Mgr.Petrášková Lenka + Spinčiak J.

V Born to Be Lago Benea - 17.1.2008 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x I Love you Noko Bohemia, Ch.) ch. Gogolínová Jitka, m. Polanecká Jana

V Xadin Rino z Jordánské hráze - 6.3.2008 (Big Gold Bear Noko Bohemia Ch. x Uria Jowi z Jordánské hráze) ch. MVDr. Vladimír Fiala, m. Matějkovi

VD Erny Gold Coll-Kony – 14.4.08 (Early Sunshine Hirundo x Jessi Gold Coll-Kony) ch. Konečná Věra, m. Kučeriková V.

VD Flash Back Leawrey – 12.4.08 (Old Smokey des Beldones x Beltane Witch des Beldones) ch. L. Kucková, m. V. Daniš


Psi mezitřída
V1, CAC Dark Skye from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. Nič Antonín

V2, resCAC Quo Vadis African Gold – 10. 10. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Here´s A Heart African Gold) ch. J. Reslerová, m. J. Gogolínová

V3 Fill Královský dar - 2.10.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Oriana Black Vermiko) ch. + m. Lindaurová Helena

VD4 Zestfull Noko Bohemia – 18. 9. 07 (Nyitramenti Royal Gesture x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. J. Novák, m. Pleslová Věra


Psi třída otevřená
V1, CAC, KV Coldplay des Beldones – 15. 3.07 (Sammhaven Toastmaster x Almost a Princess des Beldones) ch. + m. O. Foy

V2, resCAC Just to be African Gold – 4.7.05 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, ICh. x P.S.I Love You Silver Dream) ch. + m. J.Reslerová

V3 At Last Ever After – 1. 4. 07 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. P. Franěk

V4 Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

V Akim Javánia - 11.2.05 (Solar Danilo Alkami, CZCh x Bessy z Chýnovské jeskyně) ch. Nováková Jaroslava, m. Miksová Jana

V Bianco Skotská růže - 23.11.2004 (Dee River Boy Noko Bohemia x Britney Gold Moravia Galaxy) ch. + m. Štefkovičová K.

V Clark Čin-Čin Pet – 9. 4. 07 (Sanssouci von Crottorf x Rina Krása Samoty) ch. L. Holečková, m. M. Štěpančičová

V Dombéro from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. P. Tylová

V Ridley Noko Bohemia – 12.4.06 (Chuck Norris Noko Bohemia ICh. x Devil's Doll Noko Bohemia ICh.) ch. Novák J., m. Kolowratová A.

VD Britt Coll-Kony – 9.9.06 (Rambo Gold Coll-Kony x Casiopea Gold z Údolí Ondřejnice) ch. Konečná Věra, m. Douda V.

D Xony Blue Vermiko – 31.8.06 (Aran z Vápencových skal x Halina Blue Vermiko) ch. M. Koubek, m. P. Wasserbauer


Psi třída vítězů
V1, CAC One More Night African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Loský Ondřej


Feny třída štěňat
VN1 Patricia vom Traumland – 6.1.09 (Glen Morristone's Hope Sweet Love x Black Antonia vom Traumland Woblitz-See) ch. Peter Aermes, m. M.Kolátková

VN2 Cheryl Leawrey – 3.12.08 (Old Smokey des Beldones x Evanescent Love Leawrey) ch. L.Kucková, m. J. Novotná

Feny třída dorostu
VN1 Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen – 23.8.08 (Glen Morristone's Hope Sweet Love x Golden Queen vom Rhododendron Wäldchen) ch. Evelyn Scheil, m. Antonín Nič


Feny třída mladých
V1, CAJC Blind Date Ever After – 1. 12. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic Hills) ch. Mgr. L. Petrášková, m. L. Dobrovodská

V2 Xaniela Rino z Jordánské hráze – 6.3.08 (Ch. Big Gold Bear Noko Bohemia x Uria Jowi z Jordánské hráze) ch. MVDr. V.Fiala, m. Fialovi Dana a Vladimír

V3 Auntie Honey of Bewanlia Garden – 25.5.08 (Ingledene Zealous Defender x Waneta Gold Vermiko) ch. V. Růžičková Akewe, m. J.Cupalová

V4 Azalea Dahlia of Bewanlia Garden – 25.5.08 (Ingledene Zealous Defender x Waneta Gold Vermiko) ch.+ m. V. Růžičková Akewe

V Artemis Elenor of Bewanlia Garden – 25.5.08 (Ingledene Zealous Defender x Waneta Gold Vermiko) ch. V. Růžičková Akewe, m. M. Kvasničková

V Bewitching Eileen Noko Bohemia – 23.5.08 (Ch. Royal Gesture Nyitramenti x ICh. Eileen SPicer Noko Bohemia) ch. J. Novák, m. F. Přívozník

V Cimie z Jasmínových hor – 24.12.07 (Black Forester vom Traumland Woblitz-See x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. M. Kolátková, m. I. Kuželíková

V Fairytale Leawrey – 12.4.08 (Prince of Sunlicht Quenchless Love x Beltane Witch des Beldones) ch. L. Kucková, m. H. Stehlíková

V Lada Princess Modrý Iris – 20.1.08 (Dream of Flurry Lohrien x Anabell Besednický vrch) ch. Z. Kratochvílová, m. M. Nátr



Feny mezitřída
V1, CAC Blond Cheyenne Ever After – 1. 12. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic Hills) ch. Mgr. L. Petrášková, m. L. Mazankienvičová

V2, resCAC Abilene Sasankový háj – 30.9.07 (Ch. Royal Gesture Nyitramenti x Honey and Milk Noko Bohemia) ch. I. Nanjo Kolaříková, m. Z. Galle

V3 Power of Love African Gold – 1.8.07 (ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Gift of Love African Gold) ch. J. Reslerová, m. M. POlívková

V4 Gloria vom Hause Reinhard – 23.1.08 (Tevish vom Hause Reinhard x Moxxa vom Hause Reinhard) ch. W. a K. Reinhard, m.A. Nič

VD Saigura Black Horny Vlčí žleb – 30.10.07 (Ch. Camelot Prince NOko BOhemia x Hornes Blue Vlčí žleb) ch. J. Matějek, m. M. Slavík



Feny třída otevřená
V1, CAC, KV Adieu Amour Ever After – 1.4.07 (Old Smokey des Beldones x Clue from Graslic Hills) ch. Mgr. L. Petrášková, m. H. Vančová

V2, resCAC Belle Etoile D´Or de Cabrenysset – 5. 6. 06 (Un Amour se Jeunesse des Marec x Athena Blonde de Cabrenysset) ch. J. Acoutim, m. L. Kucková

V3 Over the Top African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. MUDr. K. Gajdoštíková

V4 Wanetta Gold Vermiko - 1.4.06 (Sanssouci vom Crottorf x Peggy Black Vermiko) ch. M. Koubek, m. V. Růžičková Akewe

V Genever Gold Moravia Galaxy - 21.10.07 (Gold Uniform Double Schotch x Beatris Gold Moravia Galaxy) ch. L. ELiášová, m. L. Vlášek



Feny třída pracovní
V1, CAC DaDa Beautiful from Graslic hills – 28. 5. 07 (Ch. Alwin from Graslic hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. M. Babíková



Feny třída vítězů
V1, CAC Nanu Nana Nicolaysen's – 4.1.06 (Ch. Hearbreaking Jake vom Haus Rosenpracht x Yucca vom Belveder) ch. A. Nicolaysen, m. L. Petrášková


Feny třída veteránů
V1, nejlepší veterán ICh. Fantastic Lady vom Paradis – 24.4.99 (I'm Maikel Sea Dreamer's x Angelface from Paradis) ch. H. Rode, m. L. Kucková
V2 Truly Baby Alkami – 1.5.00 (Handsome Black Alkami x Chudby Blue Alkami) ch. A.Levová + K. Sojka, m. I. Vodičková



Rozhodčí : Lena Balázsovits (H)

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Barcelona Bila Kaífa

Psi třída dorostu
VN1 Balavan z Tau'ri – 13.11.08 (Georg Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D. Zimová, m. J.Kolářová

Psi třída mladých
V1, CAJC, Cres Bila Kaífa – 28.7.08 (Zenith of Fame Fantazija x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. K. a P. Kozerovi
V2 Daffy dor Dispater of Glenmorangie – 2.6.08 (Vogo du Clos des Duchesses x Florence Del Passo del Turchino) ch. F. Morier, m. M. Kouřilová

Psi mezitřída

V1, CAC Blue Moon Leneli – 6. 1. 08 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Welamo) ch. Ing. L. Fránková, m. Ing. L. Fránková + E. Pavlíková

V2, resCAC, Bandar Šáh Bila Kaífa – 27.9. 07(Rowvale River Raider x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. Z. Říhová

VD3, Bugatti z Roztockého zámku – 5. 10. 07 (Natalain Nightfall x Ellen Krásná louka) ch. M. Bajerová, m. M. Kroupová

Psi třída otevřená

V1, CAC, KV Bejrút Bila Kaífa – 27.9. 07(Rowvale River Raider x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. V.Radová

V2, resCAC, Belfast Bila Kaífa – 27.9. 07(Rowvale River Raider x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. D. Ungerová + J.Rajtrová

V3 Baden Baden Bila Kaífa – 27.9. 07(Rowvale River Raider x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. H. Borošová

Psi třída pracovní

V1, CAC Čoro Moro Nirreterrit – 12.7.05 (Markylla's Magic Star Award x Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Z. Šusterová, m. Ing. E. Pavlíková

Psi třída vítězů

VD1 Natalain Nightfall – 13.9.05 (Sandcastle's Naked Gun x Selbit Harmony Natalain) ch. N. Malysheva, m. I. Růžičková



Feny třída dorostu
VN1, Algida Elite Adeteva – 16.10.08 (Čoro Moro Nirreterrit x Adette z Roztockého zámku) ch.E. Pančochová, m. M. Bajerová


Feny třída mladých
V1, CAJC, Blue Planet Leneli - 6. 1. 08 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Welamo) ch. Ing. L. Fránková, m. Ing. L. Fránková + E. Pavlíková

V2 Caracas Bila Kaífa – 28.7.08 (Zenith of Fame Fantazija x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. H. Pilařová

V3 Costarica Bila Kaífa – 28.7.08 (Zenith of Fame Fantazija x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. H. Procházková


Feny mezitřída
V1, CAC,KV, BOB Barcelona Bila Kaífa – 17. 9. 07 (Rowvale River Raider x Swing´n´Smile Sandcastle´s) ch. + m. Bc. D. Ungerová

V2, resCAC Botswana Bila Kaífa – 27.9. 07(Rowvale River Raider x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. F. zapletal

V3 Ayla Ayla Leneli - 27.6.07 (Zero Hour Fantazija x Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Ing. L. Fránková, m. T. zanavská

VD4 Mighty's Spring Meadow Dark Desire - 19.9.07 (Zenith of Fame Fantazija x Mighty's Spring Meadow Aster Movie) ch. J. Semianová, m. P. Fialová

VD Mighty's Spring Meadow Dancing Joy - 19.9.07 (Zenith of Fame Fantazija x Mighty's Spring Meadow Aster Movie) ch. J. Semianová, m. J. Demjaničová


Feny třída otevřená
V1, CAC, Adjara Bela Leneli - 27.6.07 (Zero Hour Fantazija x Bayla Bayla Nirreterrit) ch.+ m. Ing. L. Fránková


Feny třída vítězů
V1, CAC, Anabela of Bohemia balada – 6.1.07 (Be My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná louka) ch. S. Havlíčková, m. L. Ajmová



Šeltie

BOB Cindy Stříbrné doly


Psi třída štěňat
VN1, Just a Image of Luck Eastdale – 1.1.09 (Shellrik's You May Me Luck x Just a Spinning Image Eastdale) ch. B. Book, m. I.Bočková + E. Kalendová


Psi třída dorostu
VN1, Joker of Space ze Skalní vyhlídky – 10.11.08 (Memus Mandelspaun x Felicita ze Skladní vyhlídky) ch. K. Kalendová, m. M. Ricci

VN2, Fernando Amoreno – 24.9.08 (Teddy Bear Shelteam x Prima Gloria z Kojca Koli) ch.E. + m. Kubrak, m. M. Skrzypiňski


Psi třída mladých
V1, CAJC, In Black z Vesničky u hranic – 5.5.08 (Coca-Cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Niké z Vesničky u hranic) ch. J. Čurda, m. L. Loukota

V2, Francesco Manepo Ideál – 28.2.08 (Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy x Connie Manepo Ideál) ch. Z.Nekvapilová, m. R. Valentová

V3, Sirius Starlet z Benešovské zahrady – 20.4.08 (ICh. Caribbean Night trophy Moorwood x Ch. Only Ornela z Benešovské zahrady) ch. D. Semerádová, m. D.Semerádová + L. Stupčuková

V4, Nick Valentine Smaal Kim – 14.2. 08 (Karlos Smaal Kim x Belle Brigitte Smaal Kim) ch. Ing. Z. Koláček, m. J.Labuda


Psi třída otevřená
V1, Colt Shamon Balambi – 11.2.07 (Midnight Mail z Ďáblovy studánky x Shakira Sněžný tygr) ch. A. Balejová, m. J. Čurda

V2, Banquet z Ďáblovy studánky – 14. 5. 07 (Lundecock´s Watermark x Ch. Kimona z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. I. Exnerová

V3, Domino z Heřmanova dvora – 1. 12. 06 (Ch. Moorwood Caribbean Night Trophy x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. M. Heřman, m. D. Tučková

VD4, No Comment z Ďáblovy studánky – 5.9.04 (Rock'N'Roll z Ďáblovy studánky x Ch.Cascade z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. J. Zemková


Psi třída vítězů
V1, CAC, KV Ch. Platero z Kojca Coli – 18.8.06 (Highland Rouge ze Shetlandů x Quanti Olive Asketila) ch. K. Kiwak, m. M.Skrzypinski

V2, resCAC Käpäläkoplan Moonstone - 09.05.07 (Moorwood Caribbean Blue Lover x Sunsweet Din up Girl) ch. K. Haapsaari, m. Z. Heřmanová

V3, Ch. Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy – 14. 6. 06 (Grandgables Dressed To Impress x Nancy Nymph ze Shetlandů) ch. + m. D. Tučková

V4, Nifty Merlin z Ďáblovy studánky – 5.9.04 (Rock'N'Roll z Ďáblovy studánky x Ch.Cascade z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. M. Eis



Feny třída štěňat
VN1, Happy Small Lassie Chancy Remus – 30.11. 08 (Devill Chancy Remus x Kristýna z Ďáblovy Studánky) ch. E.Vávrová, m. J. Beránková


Feny třída dorostu
VN1, Kelly Gold Z Vesničky u hranic – 10.11.08 (Teddy Bear Shelteam x Merilyn z Vesničky u hranic) ch.+ m. J. Čurda

VN2, Kira Gold Z Vesničky u hranic – 10.11.08 (Teddy Bear Shelteam x Merilyn z Vesničky u hranic) ch. J. Čurda, m. M. Ricci

VN3, Favoritka Amoreno – 24.9.08 (Teddy Bear Shelteam x Prima Gloria z Kojca Koli) ch. + m. E. + m. Kubrak

VN4, Josuri Gold Z Vesničky u hranic – 8.9.08 (Vasco z Vesničky u hranic x Zita ze Souhvězdí Orionu) ch. J. Čurda, m. Z. Jakešová


Feny třída mladých
V1, CAJC Gotika z Ďáblovy studánky – 30.5.08 (ICh. Katiedale Ace of Spades x Ch. Duplicate z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. H. Lindaurová

V2, Euforie z Ďáblovy studánky – 10. 3. 08 (ICh. Katiedale Ace of Spades x Ch. Kimona z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. I.Bočková

V3, Gimmi ze Skalní vyhlídky – 27.2.08 (Craven ze Skalní vyhlídky x Easy Manepo Ideál) ch. E. Kalendová, m. Z. Nekvapilová

V4, Odysea z Karlova hrádku – 16.4.08 (Genius vom Pommernring x Jasněnka z Karlova hrádku) ch. + m. I. Musílková

V, Agina z Radětínské skály – 29.7.08 (Vasco z Vesničky u hranic x Annie z Vesničky u hranic) ch. + m. L. Loukota

V, Opavia z Karlova hrádku – 16.4.08 (Genius vom Pommernring x Jasněnka z Karlova hrádku) ch.I. Musílková, m. M. Lanšperková

V, Popelka z Karlova hrádku – 17.4.08 (Zirl Black Vlčí žleb x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m. D. Motyčková

V, Unique Pearl z Arcamony – 20.4.08 (Candy Gold Chancy Remus x Illusion Image z Ďáblovy studánky) ch. + m. MVDr. E. Fialová

VD, Hey Jude z Ďáblovy studánky – 4.7.08 (Antique Gold Milesend Broomhouse x Coquette ze Souhvězdí Orionu) ch. M. Svobodová, m. E.Prchlíková

VD, Pampeliška z Karlova hrádku – 17.4.08 (Zirl Black Vlčí žleb x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m. A.Nováková


Feny mezitřída
V1, CAC Lessi Eldia Slapská alej – 24.12.07 (Elliot von Crottorf x Diana Arahne Slapská alej) ch. Mgr. D. Fialová, m. Fialovi

V2, resCAC Luna Eldia Slapská alej – 24.12.07 (Elliot von Crottorf x Diana Arahne Slapská alej) ch. Mgr. D. Fialová, m. Fialovi


Feny třída otevřená
V1, CAC Nancy Nymph ze Shetlandů – 20.5.04 (Scarface Lundecod's x Ayke Blue Star Faustus Moravia) ch. Kalubcová, m. D. Tučková

V2, resCAC, Madlenka z Karlova hrádku – 11. 11. 06 (Ch. Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m.A.Nováková

V3, Acca Larenta Figa Ruminy – 31.3.07 (ICh. Caribbean Night trophy Moorwood x Kama Raj Dla Zwierzat) ch. E.Sroga, m. E. + M. Kubrak


Feny třída vítězů
V1, CAC, KV, BOB, BIS, Cindy Stříbrné doly – 30.5.06 (Antique Gold Milesend Broomhouse x Bibien Manepo Ideál) ch. + m. I. Bočková

V2, resCAC Ramona Z Vesničky u hranic – 17.11.05 (Ch. Žako z Vesničky u hranic x Preisy z Vesničky u hranic) ch.+ m. J. Čurda

V3, Ch. Angelína z Heřmanova dvora – 26.4.06 (ICh. Craven ze Skalní vyhlídky x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. M. Heřman, m. Z.Heřmanová

V4, Kama Raj Dla Zwierzat – 2.5.03 (Highland Rouge ze Shetlandů x Festina Lente Duma Tany) ch.Dr.I.Tapera, m. E.Sroga


Feny třída veteránů
V1, Nej. vet., Charlota Gold ze Sedlmajerovy vily – 4. 12. 00 (JCh. Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Hendy Gold z Černé hlásky) ch. P. Sedlmajerová, m. J. Matějková